دوشنبه 25 شهریور ماه 1398
Personal

نام: داوود

نام خانوادگی: زين الديني

عنوان: رئيس دانشكده پرديس كشاورزي شهرستان خوانسار

شماره تلفن: 03157231020

پست الكترونيك: p.khansar@areo.ir

آدرس: خوانسار- بیدهَند - بعد از امام زاده سَیّد صالح (علیه السّلام)

دانشكده پرديس كشاورزي شهرستان خوانسار

پردیس آموزش جهاد کشاورزی شهید علایی خوانسار با پیگیریها و حمایت های مدیریت جهاد کشاورزی خوانسار ، مرکز آموزش جهاد کشاورزی شهید فارسی اصفهان ، سازمان جهاد کشاورزی اصفهان ، خیرین و هیأت امناء و فرمانداری شهرستان خوانسار در سال 1389 با پذیرش نخستین گروه از دانشجویان در رشته کاردانی امور زراعی و باغی با گرایش تکنولوژی تولیدات باغی تأسیس گردید . و هم اکنون نیز از حمایت های آنها برخوردار می باشد .
این مرکز آموزشی زیر نظر مرکز آموزش جهاد کشاورزی شهید فارسی اصفهان و با نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان وظیفه تربیت دانشجویان ، بهره برداران ، شاغلین و کارکنان بخش کشاورزی و علاقه مندان کشاورزی را بر عهده دارد . در حال حاضر با فارغ التحصیل شدن دانشجویان رشته کاردانی امور زراعی و باغی با گرایش تکنولوژی تولیدات باغی ، دانشجویانی در رشته کاردانی فنی باغبانی با گرایش گیاهان دارویی و معطر در حال تحصیل در پردیس می باشند . این مرکز آموزشی آمادگی برگزاری دوره های بلند مدت و کوتاه مدت برای شاغلین و کارکنان بخش کشاورزی و علاقه مندان و بهره برداران کشاورزی را دارد .
پردیس خوانسار از همکاری تعداد زیادی از مدرسین ، با گرایشهای مختلف کشاورزی و غیر کشاورزی بهره برده که یا درجه تحصیلی کارشناسی ارشد داشته یا درحال دریافت درجه دکتری می باشند و اکثریت آنها دارای مجوز تدریس ( شماره مدرسی ) از دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند .
محل کنونی پردیس در خوانسار- بیدهَند - بعد از امام زاده سَیّد صالح (علیه السّلام) بوده و علاقه مندان می توانند از طریق شماره های 03712231020 و 09137512284 با مرکز تماس بگیرند . همچنین می توان از راه رایانامة ( ایمیل ) p.khansar@areo.ir ارتباط برقرار کرد .
این مرکز در حال پیگیری مجوز برگزاری رشته های : پرورش زنبور عسل ، پرورش طیور ، صنایع فرآوری محصولات باغی ، کاردان دامپزشکی و گیاه پزشکی در مقطع کاردانی می باشد .

ورود |عضويت
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا